EKOBRAN

Niezawodne ciepło w Twoim domu

EKOBRAN to wysokiej jakości, niezawodne paliwo do kotłów retortowych, wyselekcjonowane z wysokogatunkowego węgla kamiennego pochodzącego z bogatych złóż syberyjskich.

EKOBRAN jest wysokiej jakości paliwem do kotłów retortowych, produkowanym z wyselekcjonowanego płukanego węgla pochodzenia syberyjskiego. Dzięki współpracy z czołowymi producentami urządzeń grzewczych udało nam się stworzyć optymalne paliwo do pieców retorowych i rusztowych, zapewniające utrzymanie wysokich parametrów energetycznych i ekologicznych.

Unikalny proces produkcyjny z system jakości, procedury składowania i dobra dystrybucja gwarantują najlepsze cechy ekogroszku: stałość, powtarzalność, bezpieczeństwo. Począwszy od surowca przez produkcję, pakowanie i składowanie, wszystko odbywa się na specjalnie przystosowanych halach. To daje gwarancję stałych parametrów niezależnie od warunków pogodowych.

Koncepcja EKOBRAN to ciągły rozwój io doskonalenie. Współpracując z producentami kotłów, instalatorami i użytkownikami stale ulepszamy i rozwijamy nasz produkt.

EKOBRAN poddawany jest stałej, rygorystycznej kontroli jakości. Kupując EKOBRAN masz gwarancję zakupu produktu najwyższej jakości i czystości. Każda partia produkcyjna EKOBRAN poddawana jest szczegółowym badaniom parametrów opałowych w Głównym Instytucie Górnictwa w Katowicach.

EKOBRAN 1 paleta 1000 kg - 40 worków po 25 kg

EKOBRAN spełnia wszystkie kryteria, a mianowicie:

  • Granulacja 5 - 25 mm
  • Ciepło spalania ~27 MJ/kg
  • Wartość opałowa (w stanie roboczym)   24-25 MJ/kg
  • Zawartość popiołu (w stanie roboczym) max 7 %
  • Zawartość siarki całkowitej (w stanie roboczym) do 0,5 %
  • Liczba Rogi w zakresie 0-3 ; węgiel z kategorii Niespiekalny
  • Temperatura mięknienia min. 1200 °C
zamów z dostawą

bezpieczny


wygodny w użyciu


Niespiekalny


Powtarzalny i stały


bez zanieczyszczeń


wydajny