Jak kupować

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach naszego sklepu internetowego – www.ekobran.pl.  Zamówienia mogą być składane przez 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16, w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego lub w terminie wskazanym przez Zamawiającego.

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia  zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania jego realizacji  - o zaistniałej sytuacji niezwłocznie powiadomimy Zamawiającego.

Przyjęcie zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu następuje po zaksięgowaniu wyznaczonej kwoty.

Do każdego realizowanego zamówienia Chemikals Sp. z o.o. wystawi paragon lub fakturę VAT w dniu zaksięgowania wpłaty Zamawiającego na koncie Chemikals Sp. zo.o.  Faktura zostanie wysłana do Zamawiającego wyłącznie drogą elektroniczną.

Chemikals Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w innym terminie niż wskazany przez Zamawiającego. O zaistniałej sytuacji Zamawiający zostanie niezwłocznie powiadomiony.

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.