Zostań naszym dystrybutorem

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy partnerów handlowych, którzy są zainteresowani współpracą z nami w charakterze AUTORYZOWANYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH.


Jeżeli jesteś właścicielem hurtowni, składu węglowego i chciałbyś zostać dystrybutorem ekogroszku Ekobran - mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki współpracy! Nie oczekujemy od naszych partnerów handlowych robienia stanów magazynowych, mamy możliwość ekspresowej wysyłki większości naszego asortymentu.

Dysponujemy materiałami wspomagającymi sprzedaż tj.: zestawy ekspozycyjne, katalogi, foldery, filmy i inne.

W celu zapoznania się z warunkami, prosimy o kontakt:
mailowy – biuro@ekobran.pl lub telefoniczny – 55 620 87 24

Poszukujemy firm na terenie całego kraju, a w szczególności z województw: lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie, podlaskie

Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

Szkoda, że nie sprzedają ekogroszku o wyższej wartości opałowej. Jeśli by porównać z polskim o tych samych parametrach, to nie widać różnicy. Natomiast jeżeli kupimy polski o wartości opałowej 28 MJ/kg i wyższe, to różnica jest większa. Palę wtedy o 36 h dłużej Polskim. Poza tym na plus.
   Marcin

Poznaj producenta


więcej
ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest