Dlaczego Ekobran

Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w przerobie węgla kamiennego i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, starannie wyselekcjonowaliśmy odpowiednie składniki, aby stworzyć  EKOBRAN – markę ekogroszku najwyższej jakości.

Obecnie większość powszechnie występujących na polskim rynku ekogroszków jest uzyskiwana w procesie sortowania najtańszej i najsłabszej jakościowo postaci wegla kamiennego – miału węglowego.

 

Dlaczego EKOBRAN ?

  • wysoko gatunkowy surowiec
  • staranny proces produkcyjny z osuszaniem
  • systematyczna kontrola jakości
  • wytrzymałe, praktyczne opakowanie
  • rzetelna obsługa klienta
  • doskonały stosunek jakości do ceny

 

Wielokrotne badania próbek przeprowadzone w Głównym Instytucie Górnictwa potwierdzają jego wysoką jakość.

Na uwagę zasługuje bardzo niska spiekalność EKOBRANU, która w przeprowadzonych badaniach nie przekroczyła wartości 1 (liczba Rogi).

Godna podkreślenia jest również temperatura mięknienia popiołu w atmosferze redukującej, która w każdym z badań przewyższyła wartość 1 200 °C.

 

 

Olbrzymią wagę przykładamy do procesu suszenia surowca do produkcji, stąd decyzja o budowie w roku 2013 hali osuszania węgla z podłogą grzewczą, dzięki temu maja Państwo pewność, że kupowany u nas ekogroszek będzie zawsze najwyższej jakości. 

Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

Kupiłem 1 tonę na próbę. Po 2 dniach już towar w domu. Byłem bardzo ciekaw co w tym worku jest i rzeczywiście węgiel suchy, bez miału, a myślałem, że suchy ekogroszek w worku foliowym nie istnieje, a jednak. Pod tym względem polecam !!! Oby się tylko tak palił jak wygląda.
   Zbigniew

Poznaj producenta


więcej
ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest