Dlaczego Ekobran

Bazując na kilkuletnim doświadczeniu w przerobie węgla kamiennego i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, starannie wyselekcjonowaliśmy odpowiednie składniki, aby stworzyć  EKOBRAN – markę ekogroszku najwyższej jakości.

Obecnie większość powszechnie występujących na polskim rynku ekogroszków jest uzyskiwana w procesie sortowania najtańszej i najsłabszej jakościowo postaci wegla kamiennego – miału węglowego.

 

Dlaczego EKOBRAN ?

  • wysoko gatunkowy surowiec
  • staranny proces produkcyjny z osuszaniem
  • systematyczna kontrola jakości
  • wytrzymałe, praktyczne opakowanie
  • rzetelna obsługa klienta
  • doskonały stosunek jakości do ceny

 

Wielokrotne badania próbek przeprowadzone w Głównym Instytucie Górnictwa potwierdzają jego wysoką jakość.

Na uwagę zasługuje bardzo niska spiekalność EKOBRANU, która w przeprowadzonych badaniach nie przekroczyła wartości 1 (liczba Rogi).

Godna podkreślenia jest również temperatura mięknienia popiołu w atmosferze redukującej, która w każdym z badań przewyższyła wartość 1 200 °C.

 

 

Olbrzymią wagę przykładamy do procesu suszenia surowca do produkcji, stąd decyzja o budowie w roku 2013 hali osuszania węgla z podłogą grzewczą, dzięki temu maja Państwo pewność, że kupowany u nas ekogroszek będzie zawsze najwyższej jakości. 

Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

palę ekobranem już drugi sezon w piecu U-Ret. Jestem zadowolona, że polecił mi go instalator pieca co. Kupuję go w Słupsku w Węglokoksie. Jesli parametry węgla będa zachowane, to będę go kupować nadal.
   Ewa

Poznaj producenta


więcej
ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest