Jak kupować?

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach naszego sklepu internetowego – www.ekobran.pl.  Zamówienia mogą być składane przez 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16, w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego lub w terminie wskazanym przez Zamawiającego.

 

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia  zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania jego realizacji  - o zaistniałej sytuacji niezwłocznie powiadomimy Zamawiającego.

 

Przyjęcie zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu następuje po zaksięgowaniu wyznaczonej kwoty.

 

Do każdego realizowanego zamówienia Chemikals Sp. z o.o. wystawi paragon lub fakturę VAT w dniu zaksięgowania wpłaty Zamawiającego na koncie Chemikals Sp. zo.o.  Faktura zostanie wysłana do Zamawiającego wyłącznie drogą elektroniczną.

 

Chemikals Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w innym terminie niż wskazany przez Zamawiającego. O zaistniałej sytuacji Zamawiający zostanie niezwłocznie powiadomiony.

 

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

Właśnie zamówiłem 5 tone w tym sezonie, zamawiam dla siebie jak i dla rodziny. Po wielu próbach i przygodach z mokrym szajsem innych producentów pierwszy worek ekobrana rozsypałem po kotłowni szukając wody i miału a tu zaskoczenie bo węgiel jest suchy jak pieprz a bryłki jak z obrazka ;) polecam super stosunek cena do jakości mimo nieprawdziwych opinii że węgiel z wschodu to szajs.
   Tomek

ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest