Dostawa

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

 

Ze względu na gabaryty samochodów kierowca sam ocenia, w którym miejscu pod adresem dostawy bezpiecznie rozładuje towar. Kierowca może odmówić wjazdu (ze względów bezpieczeństwa) w ciasne uliczki, podwórka, na nieutwardzony lub nieodśnieżony teren. Kierowca rozładowuje towar w odległości do 5 m od samochodu i nie jest zobowiązany do wnoszenia towaru do kotłowni, garaży, piwnic itp.

 

Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich oraz  przewoźników  współpracujących z Chemikals Sp. z o.o.,  a koszt przesyłki uwzględniony jest w cenie towaru.

 

Transport drobnicowy ograniczony jest do 5 palet niepiętrowalnych o masie 1000kg każda, tj. w przypadku zamówienia powyżej tej ilości towar dostarczony może być kilkoma środkami transportu. W przypadku zamówień całosamochodowych (pow. 10t.) należy określić możliwość rozładunku gdyż samochody nie są wyposażone w systemy samowyładowcze.

 

Zamawiający zobowiązuje się do odebrania od kierowcy zakupionego w www.ekobran.pl towaru w ustalonym wcześniej terminie. W czasie dostawy towaru Zamawiający musi potwierdzić podpisem jego odbiór. Od tego momentu towar staje się własnością Zamawiającego.

Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

Zamawiam tutaj bezpośrenio. Ekogroszek co najważniejsze jest suchy i nie leje się z worków woda jak w przypadku innych które testowałam, spala się dość dobrze 1T wystarcza mi na 30dni palenia przy nowym domu 250mkw. Żałuje jedynie, że nie można kupić nie płacą akcyzy to by było ze 30zł mniej. Pozatym wszystko super
   Madzia

Poznaj producenta


więcej
ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest