Dostawa

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

 

Ze względu na gabaryty samochodów kierowca sam ocenia, w którym miejscu pod adresem dostawy bezpiecznie rozładuje towar. Kierowca może odmówić wjazdu (ze względów bezpieczeństwa) w ciasne uliczki, podwórka, na nieutwardzony lub nieodśnieżony teren. Kierowca rozładowuje towar w odległości do 5 m od samochodu i nie jest zobowiązany do wnoszenia towaru do kotłowni, garaży, piwnic itp.

 

Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich oraz  przewoźników  współpracujących z Chemikals Sp. z o.o.,  a koszt przesyłki uwzględniony jest w cenie towaru.

 

Transport drobnicowy ograniczony jest do 5 palet niepiętrowalnych o masie 1000kg każda, tj. w przypadku zamówienia powyżej tej ilości towar dostarczony może być kilkoma środkami transportu. W przypadku zamówień całosamochodowych (pow. 10t.) należy określić możliwość rozładunku gdyż samochody nie są wyposażone w systemy samowyładowcze.

 

Zamawiający zobowiązuje się do odebrania od kierowcy zakupionego w www.ekobran.pl towaru w ustalonym wcześniej terminie. W czasie dostawy towaru Zamawiający musi potwierdzić podpisem jego odbiór. Od tego momentu towar staje się własnością Zamawiającego.

Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

Zamówiłam już 2 tony. Ekogroszek dostarczony jest suchy i pali się naprawdę bezporoblemowo. Jedyna słaba opcja to to że doliczają akcyzę do ceny a kupując na osobę prywatną cena powinna być bez więc 30zł taniej. Tak to naprawdę polecam. Szybka dostawa po 2 dniach od zamówienia mam dostarczony ekogroszek dobrze zapakowany
   Madziara

Poznaj producenta


więcej
ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest