Ekobran

Wbrew powszechnie panującej opinii ekogroszek to nie tylko węgiel o ziarnach w określonym rozmiarze - od 5 do 25 mm.  Właściwy ekogroszek to produkt charakteryzujący się odpowiednimi parametrami fizykochemicznymi gwarantującymi bezawaryjną i bezproblemową pracę pieca retortowego. EKOBRAN spełnia wszystkie te kryteria, a mianowicie:

 

EKOBRAN 1 paleta 1000 kg - 40 worków po 25 kg

 

  • Granulacja 5 - 25 mm
  • Ciepło spalania ~27 MJ/kg
  • Wartość opałowa (w stanie roboczym)   24 - 25 MJ/kg
  • Zawartość popiołu (w stanie roboczym) do 10 %
  • Zawartość siarki całkowitej (w stanie roboczym) do 0,5 %
  • Liczba Rogi w zakresie 0-3 ; węgiel z kategorii Niespiekalny
  • Temperatura mięknienia min. 1200 °C

 

EKOBRAN jest wysokiej jakości paliwem do kotłów retortowych, produkowanym z wyselekcjonowanego płukanego węgla pochodzenia syberyjskiego. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania surowca w kopalni poprzez transport, rozładunek, produkcję  jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości, spełniający Państwa oczekiwania.

Przy współpracy z czołowymi producentami urządzeń grzewczych stworzyliśmy paliwo odpowiadające wymaganiom nowoczesnych pieców retortowych, zapewniające utrzymanie wysokich parametrów energetycznych i ekologicznych oraz pełną automatyzację procesu spalania. Uruchomiliśmy nowoczesną linię produkcyjną, która  w połączeniu z rygorystyczną kontrolą jakości od momentu wyprodukowania surowca w kopalni, poprzez transport, rozładunek oraz produkcję  pozwala zapewnić Państwu produkt o optymalnych parametrach użytkowych - EKOBRAN.

Przejdź do galerii zdjęć
Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

Kupujemy drugi sezon, jestem zadowolona. Polecam zakupujemy go w Morągu
   Irena

Poznaj producenta


więcej
ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest