Ekobran

Wbrew powszechnie panującej opinii ekogroszek to nie tylko węgiel o ziarnach w określonym rozmiarze - od 5 do 25 mm.  Właściwy ekogroszek to produkt charakteryzujący się odpowiednimi parametrami fizykochemicznymi gwarantującymi bezawaryjną i bezproblemową pracę pieca retortowego. EKOBRAN spełnia wszystkie te kryteria, a mianowicie:

 

EKOBRAN 1 paleta 1000 kg - 40 worków po 25 kg

 

  • Granulacja 5 - 25 mm
  • Ciepło spalania ~27 MJ/kg
  • Wartość opałowa (w stanie roboczym)   24 - 25 MJ/kg
  • Zawartość popiołu (w stanie roboczym) do 10 %
  • Zawartość siarki całkowitej (w stanie roboczym) do 0,5 %
  • Liczba Rogi w zakresie 0-3 ; węgiel z kategorii Niespiekalny
  • Temperatura mięknienia min. 1200 °C

 

EKOBRAN jest wysokiej jakości paliwem do kotłów retortowych, produkowanym z wyselekcjonowanego płukanego węgla pochodzenia syberyjskiego. Dzięki rygorystycznej kontroli jakości od momentu wyprodukowania surowca w kopalni poprzez transport, rozładunek, produkcję  jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości, spełniający Państwa oczekiwania.

Przy współpracy z czołowymi producentami urządzeń grzewczych stworzyliśmy paliwo odpowiadające wymaganiom nowoczesnych pieców retortowych, zapewniające utrzymanie wysokich parametrów energetycznych i ekologicznych oraz pełną automatyzację procesu spalania. Uruchomiliśmy nowoczesną linię produkcyjną, która  w połączeniu z rygorystyczną kontrolą jakości od momentu wyprodukowania surowca w kopalni, poprzez transport, rozładunek oraz produkcję  pozwala zapewnić Państwu produkt o optymalnych parametrach użytkowych - EKOBRAN.

Przejdź do galerii zdjęć
Kontakt

Chemikals Sp. zo.o.
14-500 Braniewo, Siedlisko 8
tel. biuro EKOBRAN: 55 620 87 24
email: zamowienia@chemikals.pl

 

Lokalizacja

Jak do nas trafić?
zobacz wszystkie →

Opinie klientów

Kupiłem 1 tonę na próbę. Po 2 dniach już towar w domu. Byłem bardzo ciekaw co w tym worku jest i rzeczywiście węgiel suchy, bez miału, a myślałem, że suchy ekogroszek w worku foliowym nie istnieje, a jednak. Pod tym względem polecam !!! Oby się tylko tak palił jak wygląda.
   Zbigniew

Poznaj producenta


więcej
ekobran węgiel facebook ekobran węgiel google plus ekobran węgiel youtube ekobran węgiel instagram ekobran węgiel pinterest